نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با شرکت پشتیبان برنامه مدیریت آموزش

.

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با شرکت پشتیبان برنامه مدیریت آموزش

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ روز دوشنبه بیست و ششم خرداد ماه سال جاری، نشست دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با شرکت پشتیبان برنامه مدیریت آموزش در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این نشست هم اندیشی دکتر کسائیان معاون آموزشی، مهندس همتیان مدیر آمار و فناوری اطلاعات، دکتر ثامنی مدير آموزشي و تحصيلات تكميلي و جمعی از مدیران و کارشناسان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان حضور داشتند.

دكتر دانائي رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به این که امروز زمان سرمايه گذاري در حيطه فناوري اطلاعات است؛ ورود مراكز دانشگاهي در كنار شركت‌هاي بزرگ به اين عرصه را لازمه رشد و ارتقا فناوري اطلاعات و آموزش الكترونيك دانست.

در این نشست مسائل مربوطه به حوزه معاونت آموزشی در راستای سامانه مدیریت آموزش مطرح و توسط مدیر عامل شرکت سما سامانه پاسخ و راهکارهای لازم ارائه داده شد.

همچنین اعضای حاضر در این نشست هم اندیشی پیرامون آموزش الکترونیک دانشجویان، مهارت آموزی و سایر موضوعاتی مطرح شده به  بحث و تبادل نظر پرداختند و تصمیمات لازم را اتخاذ نمودند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *