مراسم بزرگداشت روز مهندس در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز مهندس در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، امروز پنجم اسفند ماه 97 مصادف با روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس؛ مراسم بزرگداشت روز مهندس با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه، جمعی از معاونین، مدیران و مهندسین فناوری اطلاعات، عمرانی و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سالن امام رضا(ع) ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مهندس مومنی مدیر توسعه و تامین منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه ضمن تبریک فرا رسیدن روز مهندسی، رمز موفقیت جامعه مهندسی کشور را اتحاد، انسجام، اجماع و ائتلاف دانست.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه ضمن تبریک پنجم اسفند سالروز تولد دانشمند و مهندس ایرانی، خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان روز مهندس، بیان داشت: تاریخ پرافتخار ایران اسلامی مفتخر به داشتن دانشمندان و مهندسان فرهیخته ای است که از پایه گذاران تمدن این مرز و بوم بوده اند.

وی افزود: امروز هم مهندسان ایرانی با تقویت اخلاق حرفه‌ای و روحیه خودباوری به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از توانمندی های خود در عرصه‌های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.

لازم به ذکر است: این مراسم به همت مدیریت های واحدهای آمار و فناوری اطلاعات، عمرانی و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد.

گفتنی است: اجرای زنده موسیقی، نمایش، پخش کلیپ، مسابقه و اهدای جوایز و تقدیرنامه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

کلمات کلیدی