دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دانشگاه پیشتاز در حوزه آمار و فناوری اطلاعات

.

دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دانشگاه پیشتاز در حوزه آمار و فناوری اطلاعات

.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان  سمنان، روز دوشنبه نوزدهم خرداد ماه سال جاری دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق مهندس همتیان مدیر فناوری و اطلاعات دانشگاه با دکتر صفی خانی  رئیس مرکز مدیر آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با قدردانی از زحمات و تلاش های مدیر و کارکنان حوزه آمار و فناوری اطلاعات این دانشگاه، بیان داشت: مدیریت آمار و فناوری اطلاعات این دانشگاه یکی از مدیریت های کوشا و پرتلاش در فعالیت های نوآورانه در دانشگاه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: تجمیع سامانه های HIS بیمارستانی و ایجاد داشبورد دسترسی مدیریتی به اطلاعات بیمارستانی و  راه اندازی سامانه یکپارچه آزمایشگاهی (LIS) و تصویر برداری پزشکی (Pacs) مواردی از اقدامات این مدیریت در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان می باشد.

دکتر دانائی طراحی سامانه مدیریت داده محور با مشارکت اداره کل فناوری اطلاعات وزارت بهداشت و پیشتازی درفرآیند نظام ارجاع الکترونیک و پرونده الکترونیک سلامت را از دیگر اقدامات و فعالیت های مدیریت فناوری اطلاعات بیان کرد.

دکتر صفی خانی  رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن خیرمقدم به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جزء دانشگاه های مطرح و پیشتاز در حوزه آمار و فناوری اطلاعات در سراسر کشور است.

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت تاکید نمود: با توجه به زیرساخت شبکه ای مطلوب و مناسب دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در زمینه فناوری اطلاعات، می توانیم تعدادی از سامانه های مهم و مرتبط با پیشبرد سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به صورت پایلوت در این دانشگاه اجرا نماییم.

وی ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه دکتر دانائی رئیس دانشگاه  افزود: حمایت های همه جانبه جناب آقای دکتر دانائی ریاست محترم دانشگاه باعث ارتقاء بیش از پیش مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه شده است، قدر دانی می نمایم،  همچنین از همت، تلاش و پیگیری های مستمر مدیر و کارکنان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نیز که در راستای اهداف آن دانشگاه و وزرات بهداشت تلاش می نمایند، تقدیر و تشکر می نمایم.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دانشگاه پیشتاز در حوزه آمار و فناوری اطلاعات

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *