بهره برداری از سامانه نوبت دهی الکترونیکی در مراکز منتخب کووید19 دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

.

بهره برداری از سامانه نوبت دهی الکترونیکی در مراکز منتخب کووید19 دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

 بهره برداری از سامانه نوبت دهی الکترونیکی در مراکز منتخب کووید19 دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه: بهره برداری از سامانه نوبت دهی اینترنتی و تلفنی (3103) در مراکز منتخب کووید19 دانشگاه

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ سامانه نوبت دهی اینترنتی و تلفنی (3103) در مراکز منتخب کووید19 دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به بهره برداری رسید.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت: با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع کرونا ویروس و در راستای پیشگیری از این بیماری و جلوگیری از مراجعه متعدد به مراکز منتخب کووید 19، همچنین توسعه دولت الکترونیک و با هدف نوبت دهی آسان، صرفه جویی در زمان و پذیرش 24 ساعته این سامانه راه اندازی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تصریح کرد: سامانه نوبت دهی الکترونیکی مراکز منتخب کووید19به منظور ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایتمندی مراجعین، در تمامی مراکز منتخب کووید19 تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان راه اندازی گردید.

وی بیان داشت: تمام مراکز منتخب کووید 19 تحت پوشش این دانشگاه به سامانه نوبت دهی بصورت الکترونیک متصل می باشند و شهروندان عزیز می توانند با ورود به درگاه اینترنتی نوبت بگیرند.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه ضمن تشکر از همکاران مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و معاونت های بهداشتی و تحقیقات و فناوری دانشگاه، افزود: توسعه ارائه خدمات غیر حضوری در راستای تسهیل ارائه خدمات با کیفیت تر به مراجعین ازطریق بستر سازی الکترونیک جزو برنامه های استراتژیک دانشگاه می باشد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه: دریافت نویت الکترونیکی در مراکز منتخب کووید19 از طریق سایت و نرم افزار موبایل امکان پذیر شد.

مهندس محمد حسین همتیان مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان اینکه، در راستای جلوگیری از تجمع مراجعه کنندگان در مراکز 16 ساعته منتخب استان سمنان و خطرات ناشی از انتقال بیماری کویید19 (کرونا)، گفت: هم استانی های عزیز می توانند برای دریافت نوبت به آدرسnobat.semums.ac.ir مراجعه کرده و یا نرم افزار موبایل مورد نظر را از آدرس مذکور دانلود و سپس بر اساس شهر محل سکونت خود یکی از مراکز منتخب 16 ساعته غربالگری بیماری‌های واگیر را انتخاب کرده، اقدام به اخذ نوبت نمایند.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ادامه داد: پس از ثبت مشخصات خود کد رهگیری دریافت نموده و در تاریخ و ساعت نوبت اخذ شده به مرکز مورد نظر مراجعه نمایند.

گفتنی است:  تلفن گویا (3103) نیز از روز شنبه 15 آذر ماه 1399 فعال و شهروندان گرامی می توانند با شماره مذکور تماس گرفته و اقدام به اخذ نوبت نمایند.

لازم به ذکر است: مراکز منتخب کووید 19 شامل؛ دو مرکز 17 شهریور و محقق در شهرستان سمنان، مرکز سیدالشهداء در شهرستان دامغان، دو مرکز شماره 2 شهری و مرکز ایوان کی در شهرستان گرمسار، دو مرکز شهید تبیانیان و مرکز شهمیرزاد در شهرستان مهدیشهر، دو مرکز خدمات جامع سلامت و داور آباد در شهرستان آرادان و مرکز شهدای سرخه در شهرستان سرخه می باشد که از ساعت 8 صبح الی 8 شب آماده ارائه خدمات سلامت درخصوص بیماری کرونا به هم استانی های گرامی می باشد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *