اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد

.

اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد

 اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات سیما برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات با حضور دکتر پهلوان معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی، مدیران این معاونت، مدیر و کارشناسان حوزه آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار شد.

 در ابتدای جلسه مهندس همتیان مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن خوش آمدگویی، پیرامون تشریح اهمیت سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات گفت: این سامانه به خوبی در فرایند تصمیم‌گیری مدیران ارشد، عملکرد کل سازمان و همچنین عملکرد اعضای سازمان موثر است.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ادامه داد: با خلاصه کردن داده‌ها و اطلاعات با اهمیت سازمان‌ها مدیران ارشد را در تصمیم‌گیری دقیق و به موقع یاری می‌دهد. مدیران سازمان نیز می‌توانند به راحتی با استفاده از داشبوردهای مدیریتی که در قالب نمودارهای قابل درک و ملموس نمایش داده می شوند، به عملکرد خود، مدیران و کارکنان خود و همچنین کل سازمان پی ببرند.

همچنین در این جلسه دکتر پهلوان معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه در راستای سامانه های حوزه معاونت توسعه توضیحاتی ارائه  و توصیه کرد: کاربران معتمد و صحت اطلاعات ورودی در سامانه مورد توجه و ارزیابی قرار می گیرند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه بر لزوم توجه و پیگیری امر به دلیل مبنای تصمیم گیری و عملکرد دانشگاه، تاکید نمود.

سپس کارشناسان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات به تشریح کامل این سامانه پرداختند و در پایان به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ داده شد.

لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد اولین جلسه بررسی و استقرار سامانه یکپارچه مدیریت آمار و اطلاعات (سیما) برگزار شد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *